|Työhuone
« Takaisin seuran etusivulle

SHS Lasten hiihdot 14.3.2018

SHS Lasten hiihdot 14.03.2018

SHS Lasten hiihdot 14.03.2018

T U L O K S E T

© Savonlinnan Hiihtoseura

Kilpailun sarjat: N04; M04; N06; M06; N08; M08; N10; M10; N12; M12; N14

N04 Tytöt 4 vuotta 0.1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Iitu Pulkkinen                                         1.52,0
  2. Iina Saksman                                           2.17,7       0.25,7

M04 Pojat 4 vuotta 0.1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Topi Kairikko                                          1.58,3

N06 Tytöt 6 vuotta 0.2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Eevi Pulkkinen                                         2.15,8
  2. Lilli Liukkonen                                        2.22,4       0.06,6

M06 Pojat 6 vuotta 0.2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Joni Pylkkänen                                         1.08,2
  2. Oiva Parkkinen                                         2.22,4       1.14,2
  3. Oliver Holopainen                                      2.30,2       1.22,0
  4. Armas Kokko                                            5.20,2       4.12,0

N08 Tytöt 8 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Eevi Saksman                                           3.48,5
  2. Lotta Lindholm                                         3.52,3       0.03,8
  3. Milla Pylkkänen                                        3.57,6       0.09,1
  4. Ilona Immonen                                          4.16,8       0.28,3
  5. Lilli-Lotta Kaiponen                                   5.57,2       2.08,7
  6. Aini Mäkäläinen                                        8.25,5       4.37,0
  7. Aada Pursiainen                                       13.01,1       9.12,6

M08 Pojat 8 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Onni Parkkinen                                         5.25,5
  2. Leo Liukkonen                                          7.00,2       1.34,7

N10 Tytöt 10 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Siiri Lindholm                                         4.14,7
  2. Wilma Liljeqvist                                       4.45,6       0.30,9
  3. Anni Saksman                                           4.56,2       0.41,5
  4. Ronja Kivijärvi                                       17.13,4      12.58,7

M10 Pojat 10 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Johannes Kääriö                                        4.17,2

N12 Tytöt 12 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Oona Immonen                                           7.40,5
  2. Maija Halko                                            7.45,3       0.04,8
  3. Elsa Kairikko                                          7.56,3       0.15,8

M12 Pojat 12 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Viktor Liljeqvist                                      6.28,3

N14 Tytöt 14 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Lotta Kairikko                                         6.29,0