|Työhuone
« Takaisin seuran etusivulle

SHS Lasten hiihdot 24.1.2018

SHS Lasten hiihdot 24.01.2018

SHS Lasten hiihdot 24.01.2018

T U L O K S E T

© Savonlinnan Hiihtoseura

Kilpailun sarjat: N04; M04; N06; M06; N08; M08; N10; M10; N12; M12; N14; N16

N04 Tytöt 4 vuotta 0.1 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Iina Saksman                                           3.13,6

M04 Pojat 4 vuotta 0.1 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Topi Kairikko                                          3.38,1

N06 Tytöt 6 vuotta 0.2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Oona Mustonen                                          1.40,6
  2. Ronja Niiranen                                         2.09,5       0.28,9
  3. Sofia Korhonen                                         2.37,4       0.56,8

M06 Pojat 6 vuotta 0.2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Joni Pylkkänen                                         1.39,2
  2. Julius Lintunen                                        2.34,2       0.55,0
  3. Miko Hintsa                                            2.36,0       0.56,8
  4. Oliver Holopainen                                      2.48,9       1.09,7

N08 Tytöt 8 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Lotta Lindholm                                         5.07,6
  2. Milla Pylkkänen                                        5.48,7       0.41,1
  3. Eevi Saksman                                           5.49,8       0.42,2
  4. Minea Lintunen                                         6.17,4       1.09,8
  5. Lilli-Lotta Kaiponen                                   7.00,8       1.53,2
  6. Siiri Nousiainen                                       7.45,7       2.38,1
  7. Vilma Niiranen                                         8.23,5       3.15,9
  8. Aini Mäkäläinen                                        8.47,2       3.39,6
  9. Aada Pursiainen                                       12.02,6       6.55,0

M08 Pojat 8 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Tuomo Puurtinen                                        7.22,7
  2. Jimi Korhonen                                          9.23,5       2.00,8
  3. Jimi Hintsa                                           10.22,0       2.59,3

N10 Tytöt 10 vuotta 1 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Siiri Lindholm                                         5.23,2
  2. Wilma Liljeqwist                                       6.18,0       0.54,8
  3. Anni Saksman                                           7.12,5       1.49,3

M10 Pojat 10 vuotta 1 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Johannes Kääriö                                        6.11,9
  2. Tero Puurtinen                                        11.30,4       5.18,5

N12 Tytöt 12 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Ella-Sofia Kaiponen                                    8.37,6
  2. Elsa Kairikko                                         10.17,5       1.39,9
  3. Maija Halko                                           10.27,8       1.50,2

M12 Pojat 12 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Viktor Liljeqwist                                      8.03,7

N14 Tytöt 14 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Iida-Emilia Kaiponen                                   7.26,9
  2. Lotta Kairikko                                         8.07,4       0.40,5

N16 Tytöt 16 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Vilma Pylkkänen                                        7.16,6