|Työhuone
« Takaisin seuran etusivulle

SHS Lasten hiihdot 30.01.2019

SHS Lasten hiihdot 30.01.2019

SHS Lasten hiihdot 30.01.2019

T U L O K S E T

© Savonlinnan Hiihtoseura

Kilpailun sarjat: N04; M06; N08; M08; N10; N12; M12; N14; M14; N16

N04 Tytöt 4 vuotta 0.1 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Iina Saksman                                           1.37,8

M06 Pojat 6 vuotta 0.2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Oiva Parkkinen                                         1.39,0
  2. Topi Kairikko                                          2.02,8       0.23,8

N08 Tytöt 8 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Eevi Saksman                                           4.28,9
  2. Lilli-Lotta Kaiponen                                   5.10,6       0.41,7
  3. Sofia Mikkonen                                         6.39,4       2.10,5

 Keskeyttäneet   1
  -   4.            Venla Venejärvi

M08 Pojat 8 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Joni Pylkkänen                                         5.44,0
  2. Onni Parkkinen                                         6.10,4       0.26,4

N10 Tytöt 10 vuotta 1 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Lotta Lindholm                                         5.44,7
  2. Anni Saksman                                           5.54,2       0.09,5
  3. Milla Pylkkänen                                        7.07,7       1.23,0
  4. Enni Mutikainen                                        7.53,8       2.09,1

N12 Tytöt 12 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Siiri Lindholm                                         7.18,5
  2. Ella-Sofia Kaiponen                                    7.23,3       0.04,8
  3. Elsa Kairikko                                          8.12,1       0.53,6
  4. Maija Halko                                            8.33,9       1.15,4

M12 Pojat 12 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Nuutti Seppänen                                        7.39,7
  2. Johannes Kääriö                                        8.32,1       0.52,4

N14 Tytöt 14 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Lotta Kairikko                                         6.51,0
  2. Matilda Salonen                                        8.10,0       1.19,0

M14 Pojat 14 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Ossi Mutikainen                                        8.02,2

N16 Tytöt 16 vuotta 3 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Vilma Pylkkänen                                       11.42,4