|Työhuone
« Takaisin seuran etusivulle

SHS Lasten hiihdot 6.3.2019

SHS Lasten hiihdot 6.3.2019

SHS Lasten hiihdot 6.3.2019

T U L O K S E T

© Savonlinnan Hiihtoseura

Kilpailun sarjat: N04; N06; M06; N08; M08; N10; N12; M12; M14; NYL

N04 Tytöt 4 vuotta 0.1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Iina Saksman                                           1.45,9

N06 Tytöt 6 vuotta 0.2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Sofia Korhonen                                         1.17,8
  2. Martta Peltonen                                        2.29,1       1.11,3

M06 Pojat 6 vuotta 0.2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Julius Lintunen                                        1.34,7
  2. Topi Kairikko                                          2.04,0       0.29,3

N08 Tytöt 8 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Eevi Saksman                                           3.14,2
  2. Minea Lintunen                                         3.43,8       0.29,6

M08 Pojat 8 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Joni Pylkkänen                                         4.17,0
  2. Onni Parkkinen                                         4.21,8       0.04,8
  3. Jimi Korhonen                                          5.19,9       1.02,9

N10 Tytöt 10 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Anni Saksman                                           4.19,5
  2. Lotta Lindholm                                         4.34,5       0.15,0
  3. Milla Pylkkänen                                        5.27,3       1.07,8
  4. Venla Malinen                                          6.02,9       1.43,4
  5. Enni Mutikainen                                        6.05,0       1.45,5

N12 Tytöt 12 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Siiri Lindholm                                         6.08,1
  2. Maija Halko                                            6.47,8       0.39,7

M12 Pojat 12 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Nuutti Seppänen                                        6.25,4
  2. Rasmus Laitinen                                        8.45,4       2.20,0

M14 Pojat 14 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Ossi Mutikainen                                        5.58,4

NYL Isot Tytöt 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Soile Rautsiala                                        4.04,6
  2. Laura Lindholm                                         4.58,2       0.53,6
  3. Satu Pöllänen                                          5.01,7       0.57,1
  4. Henna Pylkkänen                                        5.07,4       1.02,8