|Työhuone
« Takaisin seuran etusivulle

SHS mestaruushiihdot 21.3.2018

SHS Seuran Mestaruushiihdot 21.03.2018

SHS Seuran Mestaruushiihdot 21.03.2018

T U L O K S E T

© Savonlinnan Hiihtoseura

Kilpailun sarjat: N04; M04; N05; M05; M06; N07; M07; N08; N09; N10; M10; N11; N12
; M12; N13; M13; N14; N15; NYL; MYL

N04 Tytöt 4 vuotta 0.1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Iina Saksman                                           2.03,0

M04 Pojat 4 vuotta 0.1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Topi Kairikko                                          1.58,4

N05 Tytöt 5 vuotta 0.2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Sofia Korhonen                                         2.14,3
  2. Miisa Hofren                                           3.16,7       1.02,4

M05 Pojat 5 vuotta 0.2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Julius Lintunen                                        2.35,7

M06 Pojat 6 vuotta 0.2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Joni Pylkkänen                                         1.17,8
  2. Armas Kokko                                            2.25,5       1.07,7

N07 Tytöt 7 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Eevi Saksman                                           3.56,9
  2. Minea Lintunen                                         4.19,9       0.23,0
  3. Lilli-Lotta Kaiponen                                   5.48,5       1.51,6

M07 Pojat 7 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Jimi Korhonen                                          7.32,9

N08 Tytöt 8 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Lotta Lindholm                                         3.45,4
  2. Milla Pylkkänen                                        4.08,8       0.23,4
  3. Ilona Immonen                                          4.34,5       0.49,1

N09 Tytöt 9 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Anni Saksman                                           5.20,2

N10 Tytöt 10 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Siiri Lindholm                                         4.31,2
  2. Wilma Liljeqvist                                       4.59,2       0.28,0

M10 Pojat 10 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Johannes Kääriö                                        4.28,2

N11 Tytöt 11 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Ella-Sofia Kaiponen                                    4.15,3
  2. Elsa Kairikko                                          4.43,5       0.28,2
  3. Iida Heikkilä                                          4.51,7       0.36,4
  4. Maija Halko                                            5.02,6       0.47,3

N12 Tytöt 12 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Oona Immonen                                           4.49,1

M12 Pojat 12 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Viktor Liljeqvist                                      4.10,2

N13 Tytöt 13 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Lotta Kairikko                                         6.50,0

M13 Pojat 13 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Eero Halko                                             7.27,7

N14 Tytöt 14 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Iida-Emilia Kaiponen                                   6.22,3

N15 Tytöt 15 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Vilma Pylkkänen                                        5.56,9

NYL Naiset 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Soile Rautsiala                                        7.12,6
  2. Laura Lindholm                                         8.49,9       1.37,3

MYL Miehet 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Sampsa Kokko                                           5.56,0
  2. Simo Halko                                             6.17,4       0.21,4
  3. Janne Lindholm                                         6.17,9       0.21,9
  4. Esa Luukkainen                                         8.18,5       2.22,5