|Työhuone
« Takaisin seuran etusivulle

SHS mestaruushiihdot 4.4.2019

SHS Seuran Mestaruushiihdot 4.4.2019

SHS Seuran Mestaruushiihdot 4.4.2019

T U L O K S E T

© Savonlinnan Hiihtoseura

Kilpailun sarjat: N04; M05; N06; M06; M07; N08; M08; N09; N10; N11; N12; N14; N15
; N16; NYL; MYL

N04 Tytöt 4 vuotta 0.1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Iina Saksman                                           3.28,0

M05 Pojat 5 vuotta 0.2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Julius Lintunen                                        1.59,8

N06 Tytöt 6 vuotta 0.2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Sofia Korhonen                                         1.05,4

M06 Pojat 6 vuotta 0.2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Oiva Parkkinen                                         1.37,4

M07 Pojat 7 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Joni Pylkkänen                                         3.19,1
  2. Armas Kokko                                            6.56,6       3.37,5

N08 Tytöt 8 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Eevi Saksman                                           2.34,9
  2. Minea Lintunen                                         3.01,0       0.26,1
  3. Lilli-Lotta Kaiponen                                   3.04,0       0.29,1

M08 Pojat 8 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Jimi Korhonen                                          4.39,6

N09 Tytöt 9 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Lotta Lindholm                                         2.29,1
  2. Milla Pylkkänen                                        3.07,1       0.38,0
  3. Venla Malinen                                          3.10,6       0.41,5

N10 Tytöt 10 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Anni Saksman                                           4.14,0

N11 Tytöt 11 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Siiri Lindholm                                         3.41,3

N12 Tytöt 12 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Ella-Sofia Kaiponen                                    3.45,5
  2. Elsa Kairikko                                          4.10,3       0.24,8
  3. Maija Halko                                            4.14,0       0.28,5

N14 Tytöt 14 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Lotta Kairikko                                         5.24,9

N15 Tytöt 15 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Iida-Emilia Kaiponen                                   5.27,2

N16 Tytöt 16 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Vilma Pylkkänen                                        5.11,7

NYL Naiset 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Sari Korhonen                                          5.43,8

MYL Miehet 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Jari Turtiainen                                        4.31,3
  2. Sampsa Kokko                                           5.05,3       0.34,0